دوره Android Application Development برنامه نویسی اندروید

دوره Android Application Development برنامه نویسی اندروید

دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید

سماتک، نماینده انحصاری ATC Android در برگزاری دوره های آموزشی و امتحانات بین المللی اندروید (آندروید یا Android) در ایران می باشد. دانشجویان عزیز با گذراندن دوره استاندارد برنامه نویسی اندروید که در سماتک برگزار می شود، کتاب original شرکت ATC را در یافت می کنند و در صورتی که غیبت هایشان از 2 جلسه بیشتر نباشد گواهینامه حضور در دوره بین المللی را دریافت می نمایند. شهریه این دوره به همراه گواهی حضور بین المللی 850 هزار تومان در سال 96 می باشد.
دانشجویان می توانند با پرداخت 150 دلار امریکا در امتحان بین المللی برنامه نویسی اندروید شرکت کرده و گواهینامه بین المللی دریافت کنند و به عنوان Certified Android Application Development شناخته می شوند.
 از آن جایی که Java پیش نیاز برنامه نویسی اندروید می باشد، شرکت ATC یک ebook به صورت مجانی روی سایتش قرار داده که می توانید قبل از شرکت کردن در دوره Andriod آن را مطالعه فرمایید. برای دانلود کتاب جاوا روی عکس زیر کلیک کنید.
عنوان کتاب: Java Fundamentals for Android Developers

برای دریافت سوالات آزمون بین المللی اندروید روی شکل کلیک نماییدبرای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده سماتک به عنوان تنها نماینده رسمی ATC در ایران به وب سایت ATC به نشانی  http://androidatc.com مراجعه فرمایید.

برای حصول اطمینان از نمایندگی رسمی سماتک برای برگزاری دوره آموزشی اندروید گام های زیر را طی نمایید:
1- مراجعه به سایت  http://androidatc.com و انتخاب Authorized Training Centers و سپس Locate Training Center


2- انتخاب نام کشورمان ایران از لیست کشورها


3- مشاهده سماتک به عنوان تنها نماینده رسمی AndroidATC در ایران


سرفصل دوره ATC Android Application Development: