معرفی سماتک

مرکز آموزشهای تخصصی ICT شرکت سماتک، با بیش از 16 سال سابقه با هدف ارائه آموزش های تخصصی و تربیت نیروهای کارآمد در حوزه ICT در سال 1378 تاسیس گردیده است. این مرکز با در اختیار داشتن اساتید با تجربه و دارای گواهینامه های بین المللی، امکانات آموزشی مجهز برای اجرای دوره های آموزشی مطابق با استانداردهای بین المللی، لابراتورهای ویژه اجرای دوره های سیسکو و بیش از 500 متر مربع فضای آموزشی، تاکنون بسیاری از دانشجویان و متخصصان رشته کامپیوتر را تحت آموزش های خود قرار داده است.سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد بین المللی ISO 9001:2008 از سال 1383 در سماتک استقرار یافته است. این شرکت عضو شورای عالی انفورماتیک می باشد و مجوز اجرای آموزش های حوزه ICT برای کارمندان دولت از سوی معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری مرکز آموزش مدیریت دولتی را دارا می باشد. سماتک عضو فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد.

از ابتدای سال 91 سماتک با هدف دستیابی به نتایج متوازن برای کلیه ذی نفعان و ارزش افزایی برای مشتریان، خود را متعهد به الگوی تعالی سازمانی ویرایش سال 91 بر اساس الگوی بین المللی EFQM دانسته و موفق به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی شده است.

ما مفتخریم که در ارتقاء سطح دانش و مهارت تخصصی بسیاری از کارشناسان حوزه فاوا و مدیران سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی و تعداد زیادی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط با حوزه ICT سهم تاثیرگذاری داشته ایم.

مهم ترین مشتریان سازمانی سماتک، شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت خدمات انفورماتیک، مرکز آموزشی جواد الائمه (ع)، سازمان امور مالیاتی کشور، بانک مرکزی، سازمان اتکا، بانک صادرات ایران، شرکت تیام شبکه، سازمان فن آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، بانک صنعت و معدن، شرکت ارتباطات سیار (همراه اول)، بانک رفاه کارگران، ایرانسل، رایتل و بانک کارآفرین می باشند.

سماتک در مسیر تعالی