دوره های پر بازدید سماتک

دوره های پربازدید سماتک در هفته رو می تونین اینجا ببینین. این صفحه هر هفته آپدیت میشه و اطلاعات دوره های جدید در اون قرار حواهد گرفت. اگر سوال دارین می تونین از طریق واتساپ یا تلفن 88738394 با ما در ارتباط باشید.دوره برنامه نویسی سی شارپ مقدماتی .Net Fundamentals

در طول روز بارها این سوال از سماتک پرسیده می شود که برنامه نویسی را از کجا شروع کنیم. پاسخ: از دوره .Net Fundamentals که در آن مفاهیم برنامه نویسی و زبان سی شارپ تدریس می شود.

مشخصات دوره:

شروع دوره حضوری: از 25 اردیبهشت
روز و ساعت برگزاری: شنبه دوشنبه ها 16:30 الی 20:30
شهریه: 800،000 تومان
مدرس: سهیل محبی
دوره CCNA

اگر دوره +Network را با موفقیت گذرانده اید و می خواهید با سپری کردن یک دوره دیگر سریع وارد بازار کار شوید، توصیه ما به شما دوره CCNA است. یادتان باشید حتما اول +Network را بگذرانید چون بسیاری از مفاهیم اساسی شبکه، پروتکل ها، IP Addressing و IP Subnetting پیش نیاز شروع CCNA است. 

مشخصات دوره:

شروع دوره آنلاین: از 25 اردیبهشت
روز و ساعت برگزاری: روزهای زوج 17:30 الی 20:30
شهریه: 2،000،000 تومان
مدرس: مانی پهلوان زاده

دوره برنامه نویسی اندروید

ساخت اپلیکیشین های اندرویدی یکی از نیازهای پرتقاضای بازار کار IT در ایران و جهان می باشد. برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید باید از جاوای مقدماتی شروع کنید و سپس دوره برنامه نویسی اندروید را شرکت کنید.

مشخصات دوره:

شروع دوره حضوری آنلاین: از 31 اردیبهشت
روز و ساعت برگزاری: جمعه ها 14 الی 20
شهریه: 1،200،000 تومان
مدرس: پویا حیدری

دوره جامع طراحی سایت

در این دوره مباحث HTML CSS VSCode JavaScript jQuery تدریس می شود. اگر می خواهید برای عنوان شغلی Front End Developer آماده شوید، نقطه شروع همین دوره است. این دوره 90 ساعت برگزار می شود.

مشخصات دوره:

شروع دوره آنلاین اول: از 2 خرداد
روز و ساعت برگزاری: یکشنبه سه شنبه ها 9 الی 13
شهریه: 2،300،000 تومان
مدرس: حمیدرضا ایزدی متین