آموزش C# و آموزش برنامه نویسی C#

آموزش C# در سماتک

قبل از  ورود به آموزش C# لازم است کمی راجع به زبان برنامه نویسی سی شارپ C# اطلاعاتی داشته باشیم. زبان برنامه نویسی C# برای اولین بار در سال 2000 میلادی توسط Anders Hejlsberg معرفی شد. آخرین نسخه زبان برنامه نویسی C# سی شارپ نسخه 6 آن می باشد که در 20 جولای 2015 انتشار یافته است. در واقع نسخه اولیه قابل استفاده زبان برنامه نویسی C# سی شارپ C# 1.0 با Visual Studio .NET 2002 معرفی شد که روی .NET Framework 1.0 ارائه می شد و آخرین نسخه ای که اکنون معرفی شده است C# 6.0 با Visual Studio .NET 2015 و روی چارچوب .NET Framework 4.6 ارائه می شود.

بدون شک برای آموزش C# و یادگیری زبان برنامه نویسی C# سی شارپ لازم است ضمن معرفی و آموزش مفاهیم C#، با ارائه تمرین های کوتاه، فرصت یادگیری عمیق و تجربه اندوزی در برنامه نویسی C# و توسعه نرم افزارهای کاربردی به صورت موثر انجام شود.

در سماتک ما می کوشیم با ارائه یک نقشه راه برای یادگیری زبان برنامه نویسی C# سی شارپ، دانشجویان را برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای، یاری کنیم. بسیاری از موسسات آموزشی فعال در زمینه آموزش C# و آموزش برنامه نویسی با ارائه تبلیغات فریبنده طوری وانمود می کنند که با گذراندن یک دوره آموزش C# 40 ساعته دانشجو یک برنامه نویس حرفه ای خواهد شد و آماده ورود به بازار کار برنامه نویسی است. اما چنین امری محال است. مهارت برنامه نویسی، مهارتی است که پس از طی حداقل یک سال و نیم تمرین و مطالعه پس از گذراندن دور های آموزشی مرتبط کسب می شود.

آموزش C#، آموزش برنامه نویسی، برنامه نویسی C#


دانلود کتاب های C#

برای دانلود محتوای مورد تایید مایکروسافت برای دوره های برنامه نویسی C# می توانید از طریق لینک های زیر کتاب های C# را دانلود کنید.


کتاب Beginning Visual C# 2012 Programming
دانلود آموزش C#


دانلود کتاب Microsoft Visual C# 2012 - MS Press
دانلود C#


دوره .NET Fundamentals برنامه نویسی مقدماتی C#

دوره Programming in C#1

آموزش C#

اولین دوره ای که برای آموزش c# باید بگذرانید، دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ مقدماتی .NET Fundamentals می باشد و دومین دوره ای که برای آموزش C# باید کذرانده شود دوره Programming in C#1 می باشد. دوره های برنامه نویسی وب نیز که از ASP.NET MVC و Programming in HTML5 شروع می شود و با دوره های پیشرفته Building Modern Web Apps و Building Modern .Net Apps تکمیل می گردند که در آنها تکنولوژی های پیشرفته برنامه نویسی تدریس می شود.