آموزش شبکه آموزش شبکه کردن آموزش مهندسی شبکه

سماتک برگزارکننده دوره های آموزشی مهندسی شبکه در سطوح مختلف از مقدماتی تا پیشرفته است. سه دوره اصلی برای آموزش شبکه وجود دارد.

دوره اول: دوره آموزش شبکه و مفاهیم آن Network+ می باشد.
دوره دوم: دوره آموزش شبکه مایکروسافت MCSA می باشد.
دوره سوم: دوره آموزش شبکه سیسکو CCNA می باشد.


آموزش شبکه

سماتک توصیه می کند پس از گذراندن دوره آموزش Network+ که اولین دوره آموزش شبکه می باشد، بلافاصله دوره MCSA را بگذرانید. در بسیاری از سازمان ها و شرکت های ایرانی از یک شرکت خصوصی کوچک تا یک وزارتخانه بزرگ کامپیوترها چه Client و چه Server از محصولات مایکروسافت و نسخه های مختلف ویندوز استفاده می کنند. بنابراین با گذراندن دوره آموزش مهندسی شبکه MCSA شانس زیادی برای پیدا کردن یک شغل مناسب با درآمد عالی به عنوان Admin شبکه خواهید داشت. در ضمن می توانید همزمان یا پس از MCSA دوره CCNA سیسکو را هم بگذرانید. دوره های مهندسی شبکه سماتک هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار می شوند.

در ادامه به اختصار مهم ترین دوره های آموزشی مهندسی شبکه را خدمتتان معرفی می کنیم.


آموزش شبکه Network+

دوره آموزشی Network+ که توسط کمپانی CmopTIA طراحی شده است، اولین دوره برای ورود به آموزش شبکه و مهندسی شبکه می باشد. در این دوره مفاهیم پایه ای شبکه های کامپیوتری، پروتوکل های شبکه و مهم تر از همه نحوه آدرس دهی شبکه و IP Subneting مورد بررسی کامل قرار می گیرد. دوره Network+ شما را برای دوره های مهندسی شبکه مایکروسافت MCSE و دوره های مهندسی شبکه سیسکو CCNA و CCNP آماده می کند. شما هم به جمع 589 شرکت کننده سال 98 در دوره Network+ سماتک بپیوندید و روی لینک پایین کلیک نمایید.
ثبت نام آنلاین


آموزش شبکه MCSA

دوره آموزشی MCSA یک دوره کامل 140 ساعته می باشد که شما می بایست بعد از سپری کردن دوره آموزش شبکه Network+ آن را بگذرانید. این دوره بین 5 ماه تا یک سال طول می کشد و توصیه می شود این دوره را که شامل 3 درس می باشد به صورت pack طی کنید. دلیل این پیشنهاد این است که در صورتی که دوره های MCSA را به صورت جدا جدا ثبت نام کنیدمی بایست شهریه بیشتری پرداخت کنید که رقم قابل توجهی است و ممکن است پیوستگی مطالب را از دست بدهید. برای ثبت نام در دوره آموزش مهندسی شبکه MCSA روی لینک زیر کلیک نمایید.
ثبت نام آنلاین


آموزش شبکه CCNA

دوره پرطرفدار آموزش مهندسی شبکه سیسکو CCNA اولین دوره از سری دوره های سیسکو است که به شما آموزش می دهد تجهیزات سیسکو (روتر و سوئیچ) را تنظیم و یا به اصطلاح Config کنید. برای گذراندن دوره CCNA هم می توانید بلافاصله پس از دوره Network+ اقدام کنید اما توصیه اساتید بر این است که دوره MCSA را هم نیاز یا پیش نیاز این دوره قرار دهید. پس از دوره CCNA هم در صورتی که به حوزه مهندسی شبکه سیسکو علاقه مند باشید دوره های CCNP یا CCIE یا دوره های مربوط به Security و یا VOICE سیسکو را هم می توانید بگذرانید. در حال حاضر دوره CCNA نسخه 2020 در سماتک تدریس می شود. برای ثبت نام در دوره CCNA روی لینک زیر کلیک نمایید.
جزوه CCNA

ثبت نام آنلاین
عکس یادگاری پایان دوره های آموزش شبکه


آموزش شبکه آموزش شبکه  آموزش شبکه و CCNA  آموزش شبکه و CCNP  آموزش شبکه و CCNP  آموزش شبکه و HP آموزش شبکه  آموزش شبکه و Network+  آموزش شبکه و Network+  آموزش شبکه و Network+  آموزش شبکه و SAN  آموزش شبکه و SAN  آموزش شبکه و VMWARE

دانلود آموزش شبکه (دانلود کتاب شبکه و دانلود جزوه شبکه)

در این قسمت کتاب ها و جزوه هایی که فکر می کنیم برای آموزش شبکه مفید خواهند بود و در زمینه مهندسی شبکه می باشند بر ای دانلود خدمتتان ارائه می گردد.


آموزش Network+
دانلود کتاب آموزش Network+
انتشارات McGrawHill

آموزش Network+
دانلود کتاب آموزش Network+
انتشارات Sybex

آموزش MCSE
دانلود آموزش شبکه MCSE Widows 8
انتشارات Microsoft

آموزش MCSE
دانلود آموزش شبکه MCSE 70-410
انتشارات Microsoft

آموزش CCNA
دانلود کتاب آموزش شبکه CCNA ICND1
انتشارات Cisco

آموزش CCNA
دانلود کتاب آموزش شبکه CCNA ICND2
انتشارات Cisco

از طریق لینک های زیر می توانید به صفحه هر یک از دوره های آموزش مهندسی شبکه دسترسی پیدا کنید

آموزش Network+
آموزش MCSE
آموزش CCNA
دانلود جزوه CCNA