آموزش CCNA

برای شرکت در دوره آموزش CCNA شما می بایست ابندا در دوره پیش نیاز این دوره یعنی Network+ شرکت نمایید و سپس می توانید بلافاصله آموزش CCNA را شروع کنید. دوره های آموزشی CCNA سماتک طوری طراحی شده اند که نیاز دانشجویان را برای یادگیری مهارت های شبکه Routing و Switching مرتفع می نمایند. البته بسیاری از مفاهیم و تنظیمات پیچیده در دوره های بعدی سیسکو و آموزش سیسکو پیشرفته تر و دوره های CCNP و دوره CCIE دنبال می شوند، ولی 80 درصد نیاز متخصصان در آموزش CCNA رفع خواهد شد. استاد فرزاد حیدری یکی از بهترین اساتید حوزه مهندسی شبکه و سیسکو تدریس دوره های CCNA سماتک را برعهده دارند. استاد حیدری دارای مدارک متعدد سیسکو می باشند که در صورت لزوم رزومه ایشان قابل ارائه می باشد.


آموزش CCNA

آموزش CCNA در سماتک در قالب دوره ای 60 ساعته طراحی و اجرا می شوند. دانشجویان پس از توضیحات استاد می توانند این تمرینات در کلاس انجام دهند و استاد دوره CCNA تا مطمئن نشوند که دانشجو مطلب را 100 درصد یاد گرفته است، به سراغ مطالب بعدی نمی روند. بسیاری از دانشجویان آموزش CCNA در سماتک پس از گذراندن این دوره به راحتی جذب بازار کار می شوند. بسیاری از دانشجویان آموزش CCNA هم پس از سپری کردن آموزش CCNA توانسته اند در آزمون بین المللی آن قبول شوند


نمونه ای از ویدئو آموزش CCNA

البته در این ویدئو یک مبحث از دوره CCNP تدریس می شود ولی برای مشاهده نحوه تدریس استاد کافی است.

نمونه جزوه آموزش CCNA

برای دانلود جزوه ccna استاد فرزاد حیدری، کافی است ایمیل خود را در فرم زیر پر کنید و روی دانلود می کنم کلیک کنید. پس از کلیک کردن بلافاصله به صفحه دانلود جزوه ccna هدایت خواهید شد. (فرزاد حیدری سیسکو)


دانلود جزوه CCNA دوره سیسکو
آموزش سیسکو
دوره آموزشی سیسکو
آموزش CCNA
دوره CCNA
فرزاد حیدری