خدمات آموزشی

خدمات آموزشی
سماتک، مرکز آموزش های تخصصی IT بیش از 23 سال است به صورت حرفه ای به آموزش دانشجویان، فارغ التحصیلان و متخصصان رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات، IT، کامپیوتر نرم افزار و کامپیوتر سخت افزار مشغول می باشد.
برگزاری دوره های تخصصی آموزش مهندسی شبکه MCSE و MCSA از سری دوره های مایکروسافت (Microsoft) و همچنین دوره های مهندسی شبکه CCNA و CCNP سیسکو (CISCO)، ارائه دوره های تخصصی مهندسی نرم افزار و برنامه نویسی سی شارپ (C# Programming) و برنامه نویسی وب و برنامه نویسی جاوا، همچنین ارائه دوره های مدیریت و حاکمیت فناوری اطلاعات نظیر ITIL و COBIT و TOGAF و PRINCE2 و PMBOK از فعالیت های آموزشی سماتک می باشد.
برنامه زمان بندی دوره ها به صورت سه ماهه بر روی سایت سماتک اعلام می شود و ثبت نام علاقه مندان از طریق ثبت نام آنلاین بر روی وب سایت سماتک انجام می پذیرد. در صورتی که سازمان های محترم تمایل به برگزاری آموزش اختصاصی در سازمان خود یا در محل شرکت سماتک می باشند می توانند تقاضای خود را از طریق ارسال درخواست به شماره فکس 88526780 و یا آدرس ایمیل training@sematec-co.com اعلام فرمایند.
چنان چه دوره مدنظر سازمان ها در لیست دوره های قابل ارائه سماتک موجود نباشد، امکان برگزاری دوره توسط کارگروه تخصصی آموزش های سازمانی سماتک بررسی و نتیجه آن به سازمان ها اعلام می گردد.
در ضمن بسیاری از شرکت های همکار برگزارکننده دوره های آموزشی که فضای مناسبی برای ارائه آموزش های خود ندارند می توانند از امکان اجاره فضای آموزشی سماتک بهره جویند.